Sezon morsowania 2019/20 rozpoczęty z wałbrzyskimi harcerzami!

W sobotę nad zalewem w Starych Bogaczowicach miało miejsce rozpoczęcie sezonu morsowania 2019/2020.

Po raz pierwszy w tym wydarzeniu udział wzięli harcerze z Hufca ZHP Ziemi Wałbrzyskiej im. hm. Alojzego Ciasnochy.

Na zaproszenie grupy skupiającej miłośników morsowania „Wałbrzyskie Morsy i okolice”, byliśmy w sobotę obecni i prowadziliśmy zbiórkę publiczną na dokończenie modernizacji Bazy obozowej Hufca ZHP Ziemi Wałbrzyskiej w Wilczu.

Bardzo serdecznie dziękuję wszystkim, którzy dzisiaj dorzucili swój grosz do naszej harcerskiej inwestycji. Udało się zebrać 285 złotych 💰💰💰💰cała ta kwota zostanie przeznaczona na modernizację Harcerskiej Bazy Obozowej w Wilczu.

Gratulujemy Wam wszystkim i jesteśmy pełni podziwu z jaką energią wchodziliście dzisiaj do wody.. 💧🌊⛲🏊‍♀️🏊‍♂️

Dziękujemy pomysłodawcą akcji oraz harcerzom, którzy dzisiaj byli nad zalewem.⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️

@Maks