ALOHA – Dzień Myśli Braterskiej 22.02.2019

W piątkowy wieczór 22 lutego 2019r. w siedzibie Hufca Ziemi Wałbrzyskiej odbyła się Hawajski wieczór ALOHA. Imprezę zorganizowali członkowie XII Szczepu Drużyn Harcerskich i Zuchowych „Q”. Przedsięwzięcie to rozpoczęło się jednak od części oficjalnej. Nasz Komendant Druh Artur Marlinga przekazał Listy Pochwalne od Naczelniczki ZHP hm. Anny Nowosad instruktorom naszego Hufca. Listy otrzymały: Druhna pwd. Ewa Chomyszyn – Drużynowa 7 Wałbrzyskiej Drużyny Harcerskiej „Qgórze”, Druhna pwd. Wiktoria Wójcik – Drużynowa 40 Wałbrzyskiej Drużyny Harcerskiej „Qpiątka” i Druhna pwd. Magdalenia Kosior – drużynowa 8 Wałbrzyskiej Gromady Zuchowej „Czerwone Muchomorki”. Gratulujemy !!! Po części oficjalnej nie zabrakło hawajskich klimatów, muzyki, hawajskich przysmaków i owoców. Wszyscy wspólnie się bawili, tańczyli oraz rozwiązywali hawajskie zadania.