DMB 2019 dla drużyn Nieprzetartego Szlaku naszej Chorągwi

W dniu dzisiejszym w siedzibie Publicznej Szkoły Podstawowej Specjalnej nr 10 w Wałbrzychu zostało zorganizowane niezwykłe wydarzenie – obchody Dnia Myśli Braterskiej dla drużyn harcerskich Nieprzetartego Szlaku Chorągwi Dolnośląskiej ZHP.

Organizatorem tego przedsięwzięcia była szkoła oraz nasz Hufiec.

Podczas wydarzenia drużyny harcerskie, które przyjechały do szkoły miały możliwość autoprezentacji – członkowie niektórych drużyn zaśpiewali piosenki a niektórzy poprowadzili pląsy.

Gościliśmy wiele drużyn między innymi ze Świebodzic, Wrocławia czy Kątów Wrocławskich.

Gwiazdą imprezy był Harcerski Zespół Muzyczny „Fryteczki” z I Szczepu Harcerskiego „Horyzont”.

Koordynatorem imprezy była Druhna phm Agnieszka Bartkowiak.

Serdecznie dziękujemy wszystkim drużynom za udział i życzymy w tym szczególnym dniu satysfakcji z podejmowanych wyzwań, uśmiechu, radości i otwartości na drugiego człowieka !
Więcej zdjęć tutaj

Druhny i Druhowie CZUWAJ !!