„Ignis” Podczas Akcji Znicz

Dzisiejszego dnia wałbrzyskich harcerzy odwiedziła ekipa reporterska TVP 1.

Wizyta ta miała związek z podejmowaną służbą V Środowiskowego Szczepu Harcerskiego „Ignis” polegającej na organizacji „Akcji ZNICZ”.

Harcerze ze szczepu IGNIS, prócz sprzedaży zniczy, herbaty i kawy podczas Dnia Wszystkich Świętych angażują się również w sprzątanie opuszczonych grobów. Dzisiaj porządkowali groby na cmentarzu parafialnym na Białym Kamieniu – dzielnicy, gdzie działają. Dziękuję Wam za Waszą pracę a TVP 1 za ciągły kontakt i chęć współpracy z Hufcem ZHP Ziemi Wałbrzyskiej.

Cały materiał, z udziałem wałbrzyskich harcerzy, będzie można obejrzeć już niedługo w programie głównym TVP 1.

#sobota #harcerskasłużba #przygotowaniadoDniaWszystkichŚwiętych #SzczepIgnis #Skauci #Impeesa