Życzenia udanych wakacji

Druhny i Druhowie,

Kolejny rok harcerski powoli dobiega końca. Bez wątpienia był to rok pełen wrażeń, nowych znajomości, rok pełen przygód na biwakach, zlotach i innych harcerskich imprezach.
Przez ostatnie dwa dni w Starych Bogaczowicach mieliśmy okazje do zintegrowania  się, spotkania, rozmów przede wszystkim mieliśmy okazje sprawdzić siebie, swoje możliwości i przeżyć niezapomniane wspomnienia.
Za chwile wakacje – długo oczekiwane po całorocznej nauce w szkole. Wakacje to na pewno dla zucha i harcerza czas obozu.
Ż
yczę Wam aby Akcja Letnia była dla Was niezapomnianym przeżyciem. Prosze jednak, aby przy zuchowych i harcerskich zabawach zachować przede wszystkim rozwagę i bezpieczeństwo.

Do zobaczenia na obozie!
pwd. Artur Marlinga