Zlot Szczepu Leśny Rój w Kudowie-Zdroju!

W miniony weekend odbył się Zlot Środowiskowego Szczepu Drużyn Harcerskich i Zuchowych „Leśny Rój” w Kudowie-Zdroju. Podczas zlotu dużo się działo: były przyrzeczenia, nadania barw, gry, zabawy i trasa po górach z punktami związanymi z historią polski.
Na zlocie prócz gromady i drużyn uczestniczyli też wieloletni instruktorzy Szczepu na specjalne zaproszenie Komendy, a wiec na kominku było dużo wspomnień z dawnych lat. Tuż po głównym kominku drużyny rozeszły się do swoich sal gdzie w swoim gronie dokończyli wspólne wieczory: w niektórych drużynach dokonały się pewne zmiany na funkcjach. A w niedziele odbył się apel zakończenie zlotu w kudowskim Parku Zdrojowym.

@Maks