Obozy 2020

W tym roku Drużyny naszego Hufca powiedziały „Stop Pandemii” i wyjechały na wakacyjny wypoczynek. Jak co roku było dużo zabawy, uśmiechów, nauki poprzez wyzwania a w tym roku także środków dezynfekcyjnych. Zdjęcia z wakacyjnych wypadów można zobaczyć na facebooku Hufca oraz funpage’ach poszczególnych drużyn. Kilak zdjęć zmieszam także w galerii poniżej.

Drużyny które wyjechały na obozy lub półkolonie:

SZCZEP Q (facebook):

• QGórze (facebook) oraz Quality (facebook) – stacjonarne półkolonie w Wałbrzychu (Zbiórki Wakacyjne)
  • Q11 (facebook) – obóz stacjonarny w Gostkowie

SZCZEP LEŚNY RÓJ (facebook) – obóz stacjonarny na Harcerskiej Bazie Obozowej w Wilczu:

SZCZEP 111 BOGUSZOWSKICH DRUŻYN ŻÓŁTO-NIEBIESKICH (facebook) – obóz stacjonarny na Harcerskiej Bazie Obozowej w Wilczu

Merkury (facebook) – obóz stacjonarny na Harcerskiej Bazie Obozowej w Wilczu.